If you think I could be the right person to document your wedding day - let me know and we will work out the details. I love to travel - for more info please send a message.
Fotogrāfs Jānis Romanovskis no Gribuvasaru.lv - nepiespiesta un radoša kāzu fotogrāfija
Prieks, ka esat ienākuši manā mājaslapā. Šeit iespējams iepazīties ar maniem darbiem un saprast vai būšu īstais fotogrāfs Jūsu kāzām. Personīgi es pilnīgi iebilstu pret režiju kāzu fotogrāfijā. Tas noteikti nav žanrs, ko pārstāvu, jo es cenšos absolūti neiejaukties nevienā norisē, bet ļaut tam plūst un attīstīties organiski. Es labāk pats aizeju un nostājos citviet, lai nofotografētu labāku kadru, nekā lieku cilvēkiem tēlot to, kas patiesībā nemaz nenotiek. Līdz ar to no bildēm nāk pavisam cita enerģija – mirkļa patiesums un ilgtspējība. Un tas pēc tam ir jūtams, vai bildē atainotā situācija notiek pa īstam. To var nosaukt par dokumentālo-radošo fotogrāfiju. Alternatīva tā ir tādēļ, ka Latvijā tā fotografē ļoti reti. Ja jums tas šķiet interesanti un saistoši, tad esam atraduši viens otru.
Kāzas 2023. gadā? 
​​​​​​​Vēl ir pieejamas nedēļas nogales kāzu fotografēšanai nākamajā vasarā (un arī ziemā, protams) līdz ar to: Meklēju foršus pārus, ar kuriem kopā pavadīt labākās vasaras dienas! Gribu fotografēt kāzas cilvēkiem, kuri novērtē labu fotogrāfiju, noķertos mirkļus, dabīgo gaismu, neuzbāzīgu fotogrāfu. Tādus, kuriem nepatīk stīva pozēšana un standartu atkārtošana tikai tāpēc, ka tā ir pieņemts. Viegli un brīvi. Emocijas, mirkļi, noskaņas. Meklēju īstos pārus. Un varbūt šie pāri meklē arī mani.
Lai noskaidrotu izmaksas - lūdzu uzrakstiet uz janis@gribuvasaru.lv, kurā datumā un kur notiek kāzas, un cik lielas svinības paredzētas.
Vairāk info vēstulēs.

Momenti, kas redzami šajās fotogrāfijās nav nedz iestudēti, nedz pozēti. Manuprāt pastāv milzīga atšķirība starp īstiem noķertiem mirkļiem un parastām kāzu bildēm. 
Kāzu fotogrāfs Jānis Romanovskis, Gribuvasaru.lv
Latvijas kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs 
Fotografē kāzās kopš 2008. gada 
Skaita dienas līdz vasarai

Back to Top